Nová opravná sada Kintsugi, stříbrná

Kód: 1607215
Značka: Humade
675 Kč
Skladem
První snadno použitelná sada Kintsugi pro kutily na opravu rozbité keramiky "zlatem" od roku 2009. Vychutnejte si krásu nedokonalosti inspirovanou starým japonským uměním Kintsugi, což znamená oprava zlatem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První snadno použitelná sada Kintsugi pro kutily na opravu rozbité keramiky zlatem od roku 2009. Vychutnejte si krásu nedokonalosti inspirovanou starým japonským uměním Kintsugi, což znamená oprava zlatem.

NOVÝ PŘÍBĚH KINTSUGI
'Nové kintsugi' je nový způsob lepení porcelánu vycházející ze staré techniky Kintsugi. Příběh vypráví, že Kintsugi možná vzniklo tak, že koncem 15. století poslal císař poškozenou čínskou keramiku zpět do Číny k opravě. Když se vrátila opravená kovovými sponami, nařídil svým řemeslníkům, aby vymysleli něco estetičtějšího; opravu zlatem. Toto umění se stalo takovým humbukem, že někteří sběratelé začali záměrně rozbíjet cennou keramiku, aby ji mohli opravit zlatými švy Kintsugi.

V "Nové sadě na opravy Kintsugi", vynalezené v roce 2009, kombinujeme tuto krásnou starou techniku s novou snadno použitelnou technologií. Tímto způsobem podporujeme každého, aby rozbité artefakty opravoval, místo aby je vyhazoval. Ba co víc: zlaté švy místo toho, aby se soustředily na jeho vady, zdůrazňují praskliny a oslavují tak krásu nedokonalosti. Opravou předmětu se výrobek stává jedinečným a osobním.

KDO JSME
Jsme Humade, inovativní nizozemská designová značka a studio se sídlem v Amsterdamu a iniciátoři hnutí Kintsugi. Navrhujeme a vytváříme udržitelné produkty a kutilská řešení s jedinečným příběhem. Prostřednictvím našich výrobků a mezinárodních prodejců se snažíme šířit krásu oprav a zveme vás, abyste se na svět dívali trochu jinak.

TÝM
Opravárenská sada New Kintsugi je sestavována lokálně sociálním podnikem, který zaměstnává lidi s odstupem od trhu práce. Humade se snaží být inkluzivním zaměstnavatelem, kdekoli je to možné, a jsme vděční za tým 10 zaměstnanců, kteří soupravu sestavují s maximální pečlivostí.

CO OBSAHUJE SOUPRAVA
- 25 g dvousložkového lepidla
- 10g tmelu k doplnění chybějících kousků a dílků
- 4g zlatého nebo stříbrného prášku
- Dřevěný štětec
- Bambusové tyčinky
- Rukavice
- Návod krok za krokem s podrobnými obrázky
Návod je k dispozici v : Angličtina, francouzština, němčina a španělština .

PRAKTICKÉ INFORMACE
- Jednu novou opravnou sadu Kintsugi lze použít vícekrát k opravě až 10 předmětů (viz.
obrázek)
- Dostupné barvy jsou zlatá nebo stříbrná
- Opravnou sadu New Kintsugi lze použít na téměř jakýkoli jiný materiál, například na sklo,
dřevo, mramor nebo tvrdé plasty
- Sadu lze použít vícekrát
- Před použitím si nezapomeňte přečíst návod k použití sady Kintsugi.
- Když jste připraveni, nechte ji 48 hodin zaschnout, aby lepidlo mohlo plně ztuhnout, a pak je vše připraveno.
k použití!
- Lepidlo se používá již mnoho let k opravám kuchyňského nádobí bez jakýchkoli reklamací.
ale pokud máte nějaké dotazy, dejte nám prosím vědět.


Važte si krásy nedokonalosti! Váha: 0.2kg Rozměry: výška 18cm,šířka 3cm,délka 12cm Materiál: - 25g dvousložkové lepidlo - 10g tmelu na doplnění chybějících kousků a částí - 4gr zlatého nebo stříbrného prášku - dřevěný štětec - bambusové tyčinky - rukavice - návod krok za krokem s podrobnými obrázky Návod je k dispozici v : Angličtina, holandština, francouzština, němčina a španělština . Vyrobeno: Netherlands

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace
Záruka: 24
Rozměry: 11,5 x 18 x 3 cm
Váha: 128g
Materiály: - 25g dvousložkové lepidlo - 10g tmelu na doplnění chybějících kousků a částí - 4gr zlatého nebo stříbrného prášku - dřevěný štětec - bambusové tyčinky - rukavice - návod krok za krokem s podrobnými obrázky Návod je k dispozici v : Angličtina, holandština, francouzština, němčina a španělština .