Termoska Spirit TEMPflask 0,5l - Harmony

Kód: 1264453
Značka: Carl Oscar
749 Kč
Skladem
100 % nepropustná termoska, která díky technologii VacuumShield™ udrží nápoje horké i studené. Termoska má objem 0,5 l a dvojité stěny s vakuovou izolací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vyrobena z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8, která udrží vaše nápoje studené až 24 h a horké až 12 h. Práškové lakování znamená snadné uchopení, nepocení a mimořádnou odolnost láhve. Je také vybavena protiskluzovou podložkou ve spodní části a silikonovým páskem pro snadné přenášení. TEMPflask je mimořádně odolná a lze ji používat opakovaně, což z ní ve srovnání s mnoha jinými lahvemi činí automatickou, ekologickou volbu. Je vyrobena pro každodenní použití; naplňte ji v místní kavárně při dojíždění do práce, použijte ji v posilovně, při cvičení jógy nebo na pikniku na pláži. TEMPflask vám umožní snadno si přinést čerstvě uvařenou kávu, čaj, ledovou vodu nebo vychlazené víno. Všechny části termosky jsou samozřejmě bez BPA, ftalátů a olova a nerezová ocel znamená, že se v ní nezadržují ani nepropouštějí chutě. Pro ochranu ilustrací ji myjte ručně. Není určeno k použití v mikrovlnné troubě nebo mrazničce.

Poslouchejte své pravé já! Řada Spirit od Carla Oscara se zaměřuje na život, mysl a naši vnitřní energii a sílu. Ilustrace Spirit, stejně jako naše série Wisdom, vycházejí ze starých severských run a slovo "runa" znamená "moudrost" nebo "tajemství". Runové nápisy jsou nejstaršími originálními dokumenty ve švédštině a vznikly někdy kolem roku 100 n. l. My lidé dnes neustále usilujeme o nové, vyšší cíle a neustále se srovnáváme s ostatními, místo abychom se při svých životních rozhodnutích odvážili vycházet sami ze sebe. Jsme vtaženi do soukolí, které se valí stále rychleji, a nemáme čas se zastavit, vychutnat si okamžik, klid a ticho. Musíme doplnit energii a sílu, abychom dokázali nasměrovat své vnitřní síly ke správnému cíli. Neméně důležité je, abychom byli velkorysí a pomáhali svým bližním. Proto zpomalte, buďte v přítomnosti a inspirujte se 2000 let starými severskými runovými nápisy, jejichž význam a poselství jsou dnes aktuálnější než kdykoli předtím. Vzor souvisí s významem run a vytvořila ho grafická designérka Magdalena Lundkvist ve spolupráci s Annikou a Niclasem ve společnosti Carl Oscar. Váha: 288g Rozměry: 7,4 cm (d) x 21,3 cm (v) Materiál: Nerezová ocel, PP-plast Vyrobeno: China

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
Záruka: 24
Rozměry: 7,4 cm (d) x 21,3 cm (v)
Váha: 288g
Objem: 0.5L
Materiály: Nerezová ocel, PP-plast