Termoska TEMPflask 0,7 l - zelená

Kód: 1264465
Značka: Carl Oscar
975 Kč
Skladem
100 % nepropustná termoska, která díky technologii VacuumShield™ udrží nápoje teplé nebo studené. Termoska má objem 0,7 l a dvojité stěny s vakuovou izolací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vyrobena z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8, která udrží vaše nápoje studené až 24 h a horké až 14 h.
Práškové lakování znamená snadné uchopení, nepocení a mimořádnou odolnost láhve. je také vybavena protiskluzovou podložkou ve spodní části. TEMPflask je mimořádně odolná a lze ji používat opakovaně, což z ní ve srovnání s mnoha jinými lahvemi činí ekologickou volbu.

Je vyrobena pro každodenní použití; naplňte ji v místní kavárně při dojíždění do práce, použijte ji v posilovně, při cvičení jógy nebo na pikniku na pláži. TEMPflask vám umožní snadno si přinést čerstvě uvařenou kávu, čaj, ledovou vodu nebo vychlazené víno. Dodává se se dvěma uzávěry. Jeden pro izolaci s vnitřkem z nerezové oceli, takže se vaše nápoje nedotknou plastu. Je také izolovaný, aby nápoje vydržely ještě déle horké nebo studené. Druhé víčko je uzávěr na pití pro studené nápoje.

Dodává se s brčkem z nerezové oceli, takže termosku lze při pití držet ve svislé poloze. Součástí balení je kartáček na čištění brček. Všechny části termosky jsou samozřejmě bez BPA, ftalátů a olova a nerezová ocel znamená, že se v ní nezadržují ani nepropouštějí chutě.

Myjte ručně, abyste chránili práškový lak. Není určeno k použití v mikrovlnné troubě ani v mrazničce. Váha: 379g Rozměry: 7,6 cm (d) x 27,5 cm (v) Materiál: Nerezová ocel, PP-plast Vyrobeno: China

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
Záruka: 24
Rozměry: 7,6 cm (d) x 27,5 cm (v)
Váha: 379g
Objem: 0.7L
Materiály: Nerezová ocel, PP-plast